Skype kursus

Ma olen ülitundlik inimene, kuidas edasi?

Skype kursus

13. ja 14.  juuni kell 18-21.30 

Juhendaja: Kadri Riisik


Don't stress out. Breathe(6)Kadri aitab sul aru saada, kes sa tegelikult oled, et sa näeksid omaenda tõde. Kursus on mõeldud teile, ülitundlikud inimesed. Kadri jagab  oma kogemusi ja teadmisi, kuidas selles ühiskonnas tundliku inimesena elada, kuidas sellest kõigest rõõmu tunda ja õitsele puhkeda.

Päeva jooksul antakse ülevaade, kes on empaat ja ülitundlik inimene, miks ta nii tunneb ja kuidas sellest ilusast kingitusest rõõmu tundma hakata. Saad teada, mida oma igapäevaelus teha, et püsivalt tasakaalus olla. Tehakse ka praktilisi harjutusi, mida saate edaspidi aktiivselt oma elu tasakaalustamiseks kasutada.

Sa õpid ennast armastama sellisena nagu sa oled. Näidatakse teed sinu rikkaliku sisemaailma poole.

Teemad, mida käsitletakse:

* Kes on empaat ja ülitundlik inimene. 
* Millest tuleneb inimese ülitundlikkus.
* Suhted ja sotsiaalne elu – kuidas ja miks teistega suheldes meie olemus muutub. Suhtlemismustrid. Kuidas jääda teistega suheldes iseendaks. Kuidas nautida igal koosviibimisel iseennast ja seltskonda.
* Tundlikkus ja emotsioonid – kuidas need meid mõjutavad, kuidas meie neid mõjutada saame; kust emotsioonid tulevad. Kuidas ennast hoida emotsionaalselt tasakaalus. Maandamine. Kuidas eristada enda tundeid teiste omadest.
* Milline on sinu emotsionaalne stiil. Kuidas seda vajadusel muuta ja suunata.
* Miks me tunneme end kurnatud ja väsinuna. Mida saame ette võtta, et ennast sellest säästa. Kuidas mitte olla nii vastuvõtlik välismaailmale.
* Parim elukeskkond tundlikule inimesele, selle loomine ja hoidmine.
* Erinevad tasakaalustusmeetodid ja abivahendid.
* Ülitundliku inimese elueesmärgid, võimalused.
AEG:  13 ja 14 juuni kell 18.00-21.30
KOHT: Kursus toimub sulle sobivas kohas, skype vahendusel.
OSALEMINE: Kursusel osalemiseks on vajalik eelregistreerumine aadressil kadri@empaat.ee või tel. 52 76 247. Täpsemad juhised saadetakse registreerunutele.
HIND: 75 EUR, mille palume vähemalt 2 päeva enne kursuse algust kanda Õitsev MTÜ arveldusarvele EE59 2200 2210 5909 4493 Swedbangas. 
Kui vajad tasumiseks arvet, palun teata sellest registreerumisel!
 
Kursusel osalenute tagasiside:

“Mulle meeldis kõik. Materjali kompaktne esitluse viis, vaba õhkkond. Mõtted on nii positiivsed sellepärast, et see oli minu teema :). Info oli väga kümnesse st. kõik kõnetas. Meeldis, et jagasid oma isiklikke kogemusi, paljud ei julge seda teha. Väga kihvt oli. Mul oli kogu aeg selline tunne, et kunagi jõuan ise ka nii kaugele. Justkui ma käiks hästi sarnast rada. Võiks tulla selle koolituse jätk, sest tundub, et sul on palju jagada :).”

Annika

*****

“Veidi tagasisidet äsjase koolituse kohta. Värskendav, huvitav, sügav, mitmetahuline, hingega laetud, samas igapäevaselt kasulik.

Ja emotsioonidesse suhtun ka nüüd teadlikumalt. Samuti meeldis energiavahetusse puutuv, see on nii oluline ja määrav, kuigi jääb sellest 90%-st ehk nägemisulatusest välja.

Kuna unehäired ajasid abi otsima kõikvõimalikest allikatest, sattusin sinu netilehele ja igatahes esimesel ööl peale koolitust magasin märksa paremini, mis on tohutu kergendus.

Värvilist ja edukat edenemist,”

Katrin

*****

“Meeldis väga materjali esitlemise viis läbi iseenda arengu näidete baasil. Sain palju kasulikke nõuandeid ja nippe, kuidas ülitundlikuna enda elu kergemaks muuta. “

Pille

*****

“Ülitundliku inimesena mõjutas mind enam Kadri väga selge silmavaade ja lausa säravad silmad ning meeldiv kehakeel,- see andis lootust , et ülitundlikuna võib elu ja iseennast ka nautida ja positiivsena läbi elu astuda. Harjutused mõjusid värskendavalt. Sain hoogu selleks, et ennast rohkem jälgida ja et ennast verbaalselt väljendada, kui ma märkan oma lähedaste juures asju, mida tajun. “

Kristina

*****

“Olin õiges kohas :). Väga hästi käsitletud teema. Kadri oma vaba ja õitsva olekuga tekitas meeldiva , avatud õhkkonna.”

Tiina

*****

“Tere, tahtsin veelkord tänada selle koolituse eest. Andis palju positiivset mõtteid ja tundeid juurde. Aitäh 🙂 Päikest igasse päeva. Tiiu”

*****

“Väga asjalik koolitus. Paljud olukorrad mu enda elust said teise mõtte/lahenduse. Andsid selgust oma käitumise kohta. Pingevaba ja igati mõistev suhtumine. Näited oma reaalsest elust. Väga läbimõeldud teemad ja ka sügavalt kogetud. Aitas mõista, et empaatia võime on OK, ja seda tuleb võtta loomuliku osana oma elus. Et pole vaja end sundida ühiskonna ja välise keskkonna tõttu testmoodi olema.

Aitähh!!

Hele

*****

“Info oli hästi tihe. Mulle meeldis väga, et sa rääkisid oma kogemust lisaks teooriale. Sisu oli väga huvitav ja hariv. Mulle väga meeldis ka praktiline külg, mida saab tasakaalustamiseks ära teha. “

Eve

*****

“Meeldis koolituse teema, mis oli väga põhjalikult läbi töötatud, selgitatud. Uued teadmised, seoste leidmine elust kui ka varasematest teadmistest. Meeldis väga õpetaja vaba ja avatud olek, oma kogemustest rääkimine, mitte mingisuguse tõe kuulutamine. Praktilised harjutused olid väga head. Koolitusel jagatud info andis oskuse, mis suunas edasi liikuda. Sain aru, et ma olen väärtuslik sellisena nagu olen ja julguse, et võin vältida inimesi, olukordi. Sain teada palju vajalikke asju enda elu kergemaks muutmiseks”

Richard