Õnnelikud paarisuhted Tartus

Mees ja naine. Õnnelikud paarisuhted.

29. august Tartus, kell 18.00-21.30

 


Vaiksetel inimestel on kõige valjemad mõtted(3)Me kõik soovime õnnelikke ja harmoonilisi suhteid. Kas me aga ka teame, mis on need tegurid, mis mõjutavad meie suhet just kõige enam? Selles loengus – töötoas räägime, mis on õnneliku paarisuhte eeldusteks ning mis mõjutavad neid enim. Tihti on paarisuhte mõjutavateks teguriteks meile teadvustamata ja nähtamatud põhjused: eelnevad lõpetamata suhted, meie ja partneri päritolu perekond jm . Neid mõjutajaid on võimalik nähtavaks teha. Seda me ka praktiliste harjutuste näol teeme ning vaatame suhete suuremat pilti.

Me võime olla kinni jäänud oma eelnevatesse suhetesse, mis on lõpetamata. Selle mõju kandub edasi ka meie praegustesse suhetesse ja enamasti mitte kõige toredamal viisil. Me võime arvata, et oleme lõpetanud oma eelnevad suhted ja see on minevik, aga hingetasandil ja alateadlikult võivad need sidemed olla endiselt tugevalt olemas ning meid aktiivselt elus mõjutada ja segada.

Me ei ole suhtes kunagi üksi, ka meie päritolu pere ja suguvõsa mõjud mängivad olulist rolli. Vaatame, kust need mõjud tulevad ja kuidas see teie suhet mõjutab. Räägime teooriat ja teeme ka praktilisi harjutusi.

Töötoa teemad:

  • Mis mõjutab paarisuhet kõige rohkem
  • Paarisuhte energia – kust saada ressurssi ja kuidas koos luua
  • Pika ja õnneliku suhte eeldused
  • Millal paar muutub pereks
  • Hierarhia olulisus paarissuhtes ja mis siis juhtub, kui seda on rikutud (praegune pere, vanemate pere, suguvõsa jne)
  • Eelnevate suhete lõpetamine ja nende olulisus

Praktilised harjutused:

  • Suhete lõpetamine
  • Sul on võimalik vaadata, kuidas mõjutab sinu praegust suhet eelnevad suhted, partnerite vanemad, suguvõsa või veel keegi, keda  arvad, et mõjutab.
  • Kui sul hetkel ei ole kindlat suhet, saad vaadata, kas oled seotud eelnevate partneritega ning kas sinu kõrval olev partneri koht on endiselt hõivatud või mitte. Soovi korral saad neid suhteid lõpetada.
  • Kui sul ei ole hetkel kindlat suhet, saad vaadata suhet võimaliku sinu jaoks sobiliku partneriga (ei pea olema konkreetne isik, vaid sinu jaoks oluliste omadustega hüpoteetiline inimene) et, näha kas teil on sidet ja kui kaugel ta sinust asub.

Teooria ja praktika põhineb konstellatsiooni meetodil, mis võimaldab teha nähtamatu nähtavaks. Alles siis, kui me oleme midagi nähtavaks teinud, on meil võimalik seda muuta.

Osalemistasu 30 EUR saab tasuda kohapeal sularahas.

Palun eelnevalt registreerida töötoas osalemiseks siin: http://goo.gl/forms/AdwFdOpNkZ

NB! Täptne töötoa toimumise asukoht saadetakse registreerunutele.

Lisainfo kadri@empaat.ee

Rõõmsa kohtumiseni,

Kadri Riisik