Konstellatsioon ja korona

Tahtsin teiega jagada võimsat konstellatsiooni, mida Maria Dolenc aitas korraldada hüpnoteraapia koolitusel Bamboo Buddhas Holgate NSW-s (Austraalia) 14.03.2012. See oli pime konstellatsioon (keegi ei teadnud, keda ta esindab), nii et konstellöör kirjutas elemendid paberitükkidele ja esindajad läksid ja võtsid need ruumi keskelt, teadmata, keda või mida nad esindavad.


Viirus oli viimane, mis paberina üles võeti ja ta leidis kohe oma koha, mis oli keskel. Viiruse esindaja pani silmad kinni, tundis end jalgadel ebastabiilsena, vajudes tahapoole, kuniks ta lamas seljaga põrandal ja puhkas. Ta ei tundnud end pahatahtlikuna ning tal ei olnud suurt seost muude elementidega peale kerge seose Hirmuga.


Hirmu esindaja hakkas kohe värisema ja tundis end väga halvasti, varises põrandale ja teatas, et on “hirmus külmunud”. Kui Hirm põrandale varises, tundis Meedia esindaja, et on energilisem ja tunneb end elavamana. Samuti jagas Meedia esindaja üleskutset hakata” viiruse peale hüppama”.
Inimeste esindaja tundis end väga halvasti ja suurt iiveldust, ta ei suutnud väljal leida oma kohta, teda ei märganud teised. 
Valitsuse esiandaja teatas, et tunneb oma õlgadel rasket raskust ja ei tea, mida teha.


Surma esindaja ringles väljal ja esindajate vahel, leides lõpuks oma koha Jumala esindaja juures toetudes temaga seljad vastakuti.
Meditsiinitööstuse esidaja oli keskendunud viirusele, kuid ei näinud Inimesi.


Küsimusele, kas ta kavatseb jääda või lahkuda, Virus ei vastanud. Küsimusele selle sõnumi kohta, miks ta tuli, polnud tal ka vastust, kuid ta teatas, et väljal on midagi puudu. Puudu oleva esindaja lisamisel see element läks ja seisis Viiruse ees ja Viirus tundis selle vastu vahetut huvi ja seotust, üritades tema selga katsuda. Uus esindaja ütles, et tal on seal hea meel olla, kuid ta ei soovi, et Viirus teda puudutaks, ta tunis end manipuleerivana nagu petis, ta naerab ja proovib teha koostööd ning luua ühenduse Valitsuse ja Meediaga. Selgus, et puuduolev esindaja oli Farmaatsiatööstus. Nad tundsid end väga võimsate ja mõjuvõimukatena, kuni astus sisse uus esindaja (Tõde) ja ütles midagi raevukalt Farmaatsiatööstusele. Farmaatsiatööstuse esindaja hakkas kohe sellepeale võimu kaotama ja tühjenema, aeglaselt taandudes. Sel hetkel tõusis Hirm püsti ja tundis end paremini.


Inimesed leidsid tee Looduse esindaja juurde ja kui nad selle kõrval seisid, hakkasid nad jõudu koguma ja end paremini tundma. Ravimitööstus taganes väljalt, tühjenes ja Surm ühines nendega. Viirus polnud enam nii mõjuvõimas ega tugev ning inimesed tahtsid selle välja lüüa, kuid enne kui see sai juhtuda, astus Viirus iseseisvalt meditsiinitööstuse poole, mis ei olnud enam välja keskel.
Inimesed leidsid oma koha Looduse, Jumala ja Tõega seotult.
Nii farmaatsiatööstuse kui ka Surma esindajad pidid lahkuma isiklikel põhjustel enne selle lõppu.

Allikas 

Tõlge: Kadri Riisik, konstellöör

Rohkem konstellatsioonidest saad lugeda SIIT