stephan hausner (3)

Tasuta loeng: Lähisuhted ja dünaamikad tänapäeva peredes läbi konstellatsioonide

Radisson Meriton Spa & Conference hotelli konverentsikeskususes

Esimest korda tuleb Eesti konstellöör Joan Corbalán, kes in ainulaadne oma töömeetodi ja teema käsitluse poolest. Ta on põhjalikult uurinud tänapäeva suhteid ja peresid.

Tuumperekond ehk isa, ema ja üks või mitu last, ei ole viimasel ajal enam ainuke sotsiaalselt aktsepteeritud peremudel. See on muutumas üheks mudeliks paljude teiste seas, mis mõne aja möödudes ei pruugi olla isegi kõige tavalisem. Kaasaegsed ühiskonnad on avanenud uutele perevormidele, mille variante veel hiljuti ei aimatud: pered, kus kasvavad erinevate partnerite lapsed; perekonnad, kus on väga erinevas vanuses vanemad ja järeltulijad; perekonnad, kus on ainult üks mees või üks naine või kaks meest või kaks naist; lapsed, kes kasvavad ühe naise emakas teise naise munarakust; spermapangad, mis levitavad kõikjal tundmatu päritoluga “seemneid”; nelja- või viieliikmelised perekonnad, kus iga liige elab erineval kontinendil jne.

Elu on väljakutse, milleks pole meid keegi ette valmistanud. Meid valmistati ette kellessegi armuma, abielluma ja lapsi saama, kuid mitte hakkama saama paari ja pere probleemidega, veel vähem uute perede loomisega. Mida teha nende intensiivsete emotsioonidega, mis meid valdavad ja meie üle pereasjades ning nii paljudel muudel elulistel hetkedel võimust võtavad? See on ala, mida Joan Corbalán on põhjalikult uurinud ja mida ta soovib oma loengul ja raamatuesitlusel avada ja jagada.

8. juuni kell 19.00 on Sul võimalus tulla tasuta kuulama Joan Corbaláni loengut ning tähistama tema raamatu “Tänapäeva pered. Uued peremudelid ja kuidas neis luua heaolu olevikus ja tulevikus.” ilmumist eesti keelde.

AEG: 8. juuni, kell 19.00-20.00
KOHT: Radisson Meriton Spa & Conference hotelli konverentsikeskuses
Petersoni saal.
HIND: tasuta 
REGISTREERUMINE: pole vajalik, tule lihtsalt kohale

Tõlge hispaania keelest eesti keelde.

 

Kui soovid osaleda Joan Corbaláni töötoas, siis rohkem infot leiad täpsemalt siit: https://www.empaat.ee/event/4692/

Joan Corbaláni raamatuga saad tutvuda siin: https://www.empaat.ee/pood/

Rohkem infot konstellatsioonidest leiad www.empaat.ee