stephan hausner (18)

Stephan Hausneri konstellatsioonide töötuba

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn, 10149 Tallinn, Harju maakond

Osta pilet

Konstellatsioonid, mis hõlmavad haiguste, sümptomite ja tervise teemasid, on Stephan Hausneri kaubamärk. Ta on konkurentsitult oma valdkonnas rahvusvaheliselt parim. Ta on ainulaadne oma töömeetodi ja teema käsitluse poolest. Stephan Hausner on meditsiinilise taustaga inimene, kes on väga palju aastaid olnud tervise teemadele pühendunud, avastamaks seeläbi varjatud hoovuseid haiguste ja sümptomite taga.

Konstellatsioonid annavad haiguste kohta olulist infot. Stephan Hausner leiab, et haigus ei ole individuaalne nähtus. Mõnikord tuleb haigusele või sümptomile lahendus, kui on tunnistatud, et sümptom on haaratud laiemasse ja sageli ka põlvkondadeülesesse konteksti. Paljudel juhtudel viitavad sümptomid välja jäetud traumaatilistele perekondlikele sündmustele või perekonnast välja jäetud liikmetele, kes on nende sündmustega seotud.

Sells töötoas saad sa ülevaate konstellatsioonide tervendavast potentsiaalist, paljastades, kuidas olemasolevad haigused on tihti juurdunud perekonna dünaamikasse ning kuidas luua suundi, mis hõlbustavad tervenemist ning sisemist kasvu.

Kes on Stephan Hausner?
Ta on omandanud varasemalt väljaõppe Hiina traditsioonilises meditsiinis, homöopaatias, osteopaatias ja humanistlikus psühhoteraapias. Omandades konstellatsioonide väljaõppe Bert Hellingeri juures, on ta üle 29 aasta kasutanud konstellatsioone terviseprobleemidega töötamiseks nii individuaalselt kui ka gruppides. Ta on esitlenud oma tööd paljudel rahvusvahelistel konverentsidel ja osalenud koolitajana koolitusprogrammides rohkem kui 45 riigis 5 kontinendil.
Tema kogemus kajastub ka tema raamatus „Isegi kui see maksab mulle elu. Haiguste ja sümptomite konstellatsioonid“. raamatuga saab tutvuda siin: https://www.empaat.ee/toode/isegi-kui-see-maksaks-mulle-elu-haiguste-ja-sumptomite-konstellatsioonid/

Stephan Hausneri veebileht: www.stephan-hausner.de/en

Kellele on töötuba suunatud?
Töötuba on põnev kõigile, kes soovivad näha ja kogeda uut vaatenurka tervisele, haigustele ning sümptomitele. Samuti on töötuppa väga oodatud nii tervishoiutöötajad üldiselt, klassikalise-, alternatiiv-või täiendmeditsiinis töötavad inimesed, psühholoogid, terapeudid ja teised nii vaimse kui füüsilise tervise valdkonnas töötavad inimesed.

Mida sellelt töötoalt oodata?
Selle päeva jooksul näete ja kogete, et on ka teisi tõhusaid viise haiguste ja tervise teemadega tegelemiseks.
Stephan aitab tuua nähtavaks varjatud hoovused või dünaamikad, mille juured ulatuvad tavaliselt perekonnasüsteemi. Selle tulemusena tunneme sügavat rahu, toimuvad positiivsed muutused haiguspildis, kui ka ravimite toimes, mis ootamatult võivad toimima hakata. Konstellatsiooni tulemusel toimuvad meis muutused, mis lubavad meie kehal ja hingel tervenema hakata.

Konstellatsiooni meetodit kasutatakse täna väga paljudes erinevates eluvaldkondades. Seal hulgas organisatsioonide nõustamisel, juriidilistes küsimustes, meditsiinis, pereteraapias, pedagoogikas, isiklikus arengus. Konstellatsiooni meetod sobib lahendamaks hingelisi ja kehalisi haigusi, traumasid, depressiooni, vanemate ja laste vahelisi suhteid, paarisuhte konflikte, sõltuvusi, hirme ja foobiaid, seletamatu halva tunde põhjuseid jm. Samuti saab käsitleda selle meetodiga tööalaseid, majanduslikke, juriidilisi ja eduga seotud teemasid. Konstellatsiooni kaudu tulevad ilmsiks alateadvuses olev, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid, teadvustamata sidemed, varjatud süütunded, hirmud ja foobiad.

Selle meetodi rajaja Bert Hellinger täheldas, et paljud meist võtavad alateadlikult „enda kanda“ perekonnast pärit haigusi, ärevust, depressiooni, viha, süütunnet, üksindust ja alkoholismi, isegi viisi, „kuidas oma perekonda kuuluda“. Konstellatsioonid aitavad meil murda neid hävitavaid mustreid, et elada tervemat, õnnelikumat ja täisväärtuslikumat elu.

OSALEMISTASU:
Registreerumisel ja tasumisel kuni 26. märts 125 EUR
Registreerumisel ja tasumisel kuni 23. aprill 150 EUR
Registreerumisel ja tasumisel alates 24. aprill 170 EUR

Kohvipausid kuuluvad hinna sisse. Lõuna ei kuulu hinna sisse.

OSTA PILET SIIN

AEG: 6. mai 2023 ( laupäev) kell 10.00-18.30.
KOHT: Töötuba toimub Tallinnas, Meriton Spa & Conference Hotelli konverentsikeskuses, aadressil Toompuiestee 27
TÕLGE: inglis keelest eesti keelde.
TÄIENDAV INFO: Kadri Riisik, tel. +372 52 76 247, info@empaat.ee

Kohtade arv on piiratud!

www.empaat.ee