Marianne Franke-Gricksch raamatu esitlus

Marianne Franke-Gricksch raamatu esitlus

Solarise Apollo, Tallinnas
Meil on suur rõõm teada anda, et Eesti tuleb maailmas tunnustatud ja lugupeetud konstellöör ja süsteemne terapeut Marianne Franke-Gricksch.

23. oktoober esitleb Marianne Franke-Gricksch oma eestikeelsena ilmunud raamatut “SA OLED ÜKS MEIST. SÜSTEEMSEID LAHENDUSI ÕPETAJATELE, ÕPILASTELE JA LASTEVANEMATELE” ning annab kohapeal ka 1,5 tundi kestva loengu süsteemsest pedagoogikast (teatakse ka kui pedagoogilised konstellatsioonid).
Sul on võimalus tulla temaga kohtuma, teda kuulama ning saada ka autogramm raamatusse.

Kohtume 23. oktoober kell 18-20.00 Solarise Apollos.

Loeng ja esitlus on saksa keeles tõlkega eesti keelde.

Bert Hellinger, kes on konstellatsioonide meetodi looja, on öelnud selle raamatu kohta nii:
„Marianne Franke-Gricksch saatis mulle mõned aruanded oma kogemustest lastega koolis töötamisel. Neid lugedes puudutas mind, kui lihtne, armastav ja tervendav oli abi, mida ta lastele ja nende vanematele andis. Siis ütlesin talle: „Sa pead sellest raamatu kirjutama!“ Ja nüüd on see raamat siin ning minu praegune reaktsioon on veelgi positiivsem sellest, mis valdas mind siis, kui neid raporteid esimest korda lugesin.

See on eriline raamat, mis sisaldab ohtralt kogemusi ja on lähedane igapäevaelule. Raamat on tulvil muljetavaldavaid ning lootustandvaid näiteid, mis ärgitavad meid asju ise proovima. Samas on see selge ja praktiline juhend vanematele ja õpetajatele, kes üritavad parandada keerulisi või isegi lootusetutena tunduvaid olukordi.
See raamat puudutab teie südant. Paljud teist, kes te selle raamatu kätte võtate, tunnevad end samamoodi nagu mina, te lihtsalt ei suuda seda käest panna.”

See raamat on mõeldud kõigile, kes soovivad näha lastevanemate, laste ja õpetajate vahelisi suhteid uudsest vaatenurgast. Raamatust saavad kasu lastevanemad, õpetajad, lasteaiaõpetajad, hooldajad, sotsiaaltöötajad, terapeudid ja kõik need, kes on valmis mõistma, et lapsed ei ole haiged, laisad ega mässajad, vaid nad kannavad sümptomeid.

Marianne Franke-Gricksch, kes on kogenud õpetaja ja süsteemne terapeut, tuleb ning räägib kuidas süsteemsete lahenduste kasutamine võimaldab tõhusamalt õppida ning kuidas see edendab õpilaste, vanemate ja õpetajate loomingulist koostööd. Süsteemse pedagoogika sujuv tööprotsess aitab luua võimalusi, et armastus saaks uuesti voolata ja suhted muutuksid soojemaks.
Marianne viib läbi süsteemsete ja perekonstellatsioonide seminare üle kogu maailma, õpetades õpetajatele, lastevanematele, noorukitele kui ka sotsiaalvaldkonnas töötavatele inimestele süsteemset pedagoogikat.

Oled väga oodatud!
Rõõmsa kohtumiseni!