LAIMA KOCHANSKAITE

Laima Kochanskaite KONSTELLATSIOONIDE töötuba

Hestia Hotel Europa Konverentsikeskus, Paadi 5, Tallinn

Osta pilet

Laima Kochanskaite on enam kui 20-aastase kogemusega kliiniline psühholoog. Ta on lõpetanud psühholoogia eriala Leedus, Vilniuse Ülikoolis ja Argentinas (Universidad del Salvador). Hiljem on ta lisaks täiendanud end psühhodraama, astroloogia, süsteemse teraapia, gestaltteraapia ja grupiteraapia alal. Samuti on ta läbinud perekonstellatsioonide väljaõppe. Ta on juhendanud perekonstellatsioonide töötubasid juba üle 15 aasta ja on Argentiinas asuva Ladina-Ameerika perekonstellatsioonide keskuse õpetaja.

Kõik algab perekonnas ja perekonnast. Me kõik oleme lapsed. Meid seovad oma esivanematega sügavad ja kestvad põlvkondadevahelised sidemed, mis ulatuvad kaugemale sellest, kas oleme neid tundnud või kas meil on olnud nendega suhe.
Perekonstellatsioonitöö näitab meile, kuidas oleme seotud oma kuuluvusgrupiga. See pakub välja tee vabanemiseks perekondlikest ahelatest, integreerides seda, mis on kõrvale jäetud ja lepitades ning häälestades end sellega, mis on nagu see on. Seda suurema armastuse kaudu, mis meid omaks võtab ja suunab võimalike lahenduste poole. See on võimeline tervendama meie hinge haavu ja taastama meie jõu.

Osalema on oodatud kõik huvilised, kes soovivad paremini aru saada oma elus ja suhetes toimuvast, soovivad leida uudset vaatenurka oma eluväljakutsete ja kriiside käsitlemisele ning teha endale nähtavaks alateadlikud varjatud süsteemsed seosed.

OSALEMISTASU:

Pileti ostmine enne 1. märtsi 110 eurot
Pileti ostmine kuni 11. märts 130 eurot
Pileti ostmine alates 12. märts 150 eurot

Pausidel pakutav tee, kohv ja snäkk kuulub hinna sisse. Lõuna ei kuulu hinna sisse.

NB! Kui soovid firmale arvet, siis palun tee pileti ostmisel linnuke kasti “Soovin arvet peale makse sooritamist

AEG: 18. märts 2023 (laupäev) kell 10.00-18.30.

KOHT: Hestia Hotel Europa Konverentsikeskus, Paadi 5, Tallinn

TÄIENDAV INFO: Kadri Riisik, tel. +372 52 76 247, info@empaat.ee

TÕLGE: järeltõlge hispaania keelest eesti keelde

OSTA PILET: SIIN

Perekonstellatsioonid on meetod, mis toob nähtavale nähtamatu ning selle rajaja on Bert Hellinger. See on tööriist, mis võimaldab meil tuvastada alateadlikke dünaamikaid, mis tekitavad meile väljakutseid ning takistavad meie kasvu- ja õppimisvõimalusi. Konstellatsioonis tulevad ilmsiks varem varjul olnud ja teadvustamata suhete dünaamikad, mis seeläbi võimaldavad emotsioonide, tunnete ja käitumise muutmist.

Konstellatsioonimeetodit kasutatakse täna väga paljudes erinevates eluvaldkondades, seal hulgas organisatsioonide nõustamisel, juriidilistes küsimustes, meditsiinis, pereteraapias, isiklikus arengus.  Konstellatsiooni meetod sobib lahendamaks nii hingelisi ja kehalisi haigusi, traumasid, depressiooni, vanemate ja laste vahelisi suhteid, paarisuhte konflikte, sõltuvusi, hirme ja foobiaid, seletamatu halva tunde põhjuseid kui ka saab käsitleda selle meetodiga tööalaseid, majanduslikke, juriidilisi ja eduga seotud teemasid. Konstellatsiooni kaudu tulevad ilmsiks alateadvuses olev, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid, teadvustamata sidemed, varjatud süütunded, hirmud ja foobiad.