stephan hausner (10)

Konstellatsioonide töötuba Susana Sciarresiga Argentiinast: Ühenduses oma perekonna jõuga

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel • Toompuiestee 27, Harjumaa

Osta pilet

Susana Sciarresi on Argentiinas Buenos Aireses Ladina-Ameerika Perekonstellatsioonide ja Süsteemsete Lahenduste Keskuse (CLCF) juhataja ja õpetaja.

Selle töötoa teema:

ÜHENDUSES OMA PEREKONNA JÕUGA

See töötuba on neile, kes soovivad süvendada oma eneseteadlikkust ja saada kontakti ressursside ja jõuga perekonnas.

Saades teadlikuks oma peresüsteemidest, nende protsessidest ja kontekstidest ning eelkõige nende ressurssidest, oleme avatud oma enese tegelikule väele.

Selleks on meil vaja tunnustada iga pere jõudu ja vastupidavust ning integreerides olevikku emotsionaalsed aspektid, mis on unustatud, mida ei ole läbi tuntud ega tunnustatud.

Osalema on oodatud kõik huvilised, kes soovivad paremini aru saada oma elus ja suhetes toimuvast, soovivad leida uudset vaatenurka oma eluväljakutsete ja kriiside käsitlemisele ning teha endale nähtavaks alateadlikud varjatud süsteemsed seosed.

Perekonstellatsioonid on meetod, mis toob nähtavale nähtamatu. See on meetod, mis võimaldab meil tuvastada alateadlikke dünaamikaid, mis tekitavad meile väljakutseid ning takistavad meie kasvu- ja õppimisvõimalusi. Konstellatsioonis tulevad ilmsiks varem varjul olnud ja teadvustamata suhete dünaamikad, mis seeläbi võimaldavad emotsioonide, tunnete ja käitumise muutmist.

Konstellatsioonimeetodit kasutatakse täna väga paljudes erinevates eluvaldkondades, seal hulgas organisatsioonide nõustamisel, juriidilistes küsimustes, meditsiinis, pereteraapias, isiklikus arengus. Konstellatsiooni meetod sobib lahendamaks nii hingelisi ja kehalisi haigusi, traumasid, depressiooni, vanemate ja laste vahelisi suhteid, paarisuhte konflikte, sõltuvusi, hirme ja foobiaid, seletamatu halva tunde põhjuseid kui ka saab käsitleda selle meetodiga tööalaseid, majanduslikke, juriidilisi ja eduga seotud teemasid. Konstellatsiooni kaudu tulevad ilmsiks alateadvuses olev, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid, teadvustamata sidemed, varjatud süütunded, hirmud ja foobiad.

OSALEMISTASU:
Pileti ostmine kuni 17. juuli 100 €
Pileti ostmine alates 18. juuli 125 €
Pileti ostmine alates 1. august 145 €

Pausidel pakutav tee, kohv ja snäkk kuulub hinna sisse. Lõuna ei kuulu hinna sisse.

Konstellatsiooni töösid ette broneerida ei saa, kohapeal on kõigil võrdne võimalus tööd saada, tõstes käe, kus siis Susana valib, kellele töösid tehakse. Eraldi lisaks konstellatsiooni töö eest tasuma ei pea.

 

AEG: 6. august 2022 (laupäev) kell 10.00-19.00.

KOHT: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn, Toompuiestee 27.

TÄIENDAV INFO: Kadri Riisik, tel. +372 52 76 247, kadri @ empaat.ee

TÕLGE: järeltõlge hispaania keelest eesti keelde

OSTA PILET SIIT

NB! Kui soovid firmale arvet, siis palun tee pileti ostmisel linnuke kasti “Soovin arvet peale makse sooritamist”

Susana Sciarresi elab Villa Constituciónis, Santa Fe provintsis, Argentinas. Ta on kolme lapse ema ja kahe lapselapse vanaema.

Ta on konstellöör, perekonstellatsiooni väljaõppe koolitaja ning keskuse juhtaja.

Aastatel 2014-2019 oli ta Tiiu Bolzmanni juhitud CLCF-i (Ladina-Ameerika perekonstellatsioonide keskuse) õpetaja- ja akadeemilise koolituse koordinaator.

Lisaks on ta omandanud lasteaiaõpetaja ja ajalooõpetaja hariduse, on õppinud sotsiaalteadust, uurinud haridussüsteeme, osalenud interdistsiplinaarsetes uuringutes soolise võrdõiguslikkuse teemadel, keskkonnahariduses ja jätkusuutlikus arengus. Ta on töötanud ka reporteri ja produtsendina raadios ja televisioonis.

Isiklikud otsingud: 1998. aastal alustas ta sisemiste otsingute teed, mis keskendus eneseteadvustamisele ja südame müstika arendamisele, sealhulgas meditatsiooni, vaikuse ja enese vaatlemise praktikale. Alates 2014. aastast on ta järginud Thomas Hübl’i õpetusi. Ta on osalenud tema kursustel “Läbipaistev kommunikatsioon”, “Mineviku tervendamine”, “Traumainformeeritud juhtimine” ja “Teadlik tervendamine”. Ta töötas 2020/21. aastal Pocket Project Lab Argentinas. Praegu õpib ta Timeless Wisdom Trainig  väljaõppes (TWT).