stephan hausner (32)

Haiguste ja sümptomite konstellatsioonide seminar Stephan Hausneriga

Meriton Conference & Spa Hotelli Konverentsikeskus, aadressil Toompuiestee 27

Registreeru üritusele

Konstellatsioonid, mis hõlmavad haiguste, sümptomite ja tervise teemasid, on Stephan Hausneri kaubamärk. Selle kahepäevase töötoa eesmärk on anda ülevaade süsteemsete konstellatsioonide tervendavast potentsiaalist, paljastada, kuidas olemasolevad haigused on tihti juurdunud perekonna dünaamikasse ning kuidas luua tervendavaid suundi, et hõlbustada tervenemist ning sisemist kasvu.

Konstellatsioonid annavad haiguste kohta olulist infot. Stephan Hausner leiab, et haigus ei ole individuaalne nähtus. Mõnikord tuleb haigusele või sümptomile lahendus, kui on tunnistatud, et sümptom on haaratud laiemasse ja sageli ka põlvkondadeülesesse konteksti. Paljudel juhtudel viitavad sümptomid välja jäetud traumaatilistele perekondlikele sündmustele või perekonnast välja jäetud liikmetele, kes on nende sündmustega seotud.

Selle töötoa eesmärk on luua ruum, kus kogeda, kuidas tunnistamine, leppimine ja harmoonia võib avaldada suurt tervendavat mõju, ühendades meid peresüsteemis olemasolevate ressurssidega.

Selles töötoas avastate, milline dünaamika takistab teil ühineda oma potentsiaaliga, mis on seotud teie ehedama versiooniga iseendast.

Kes on Stephan Hausner

Stephen Hausner on omandanud varasemalt väljaõppe Hiina traditsioonilises meditsiinis, homöopaatias, osteopaatias ja humanistlikus psühhoteraapias. Omandades konstellatsioonide väljaõppe Bert Hellingeri juures, on ta üle 27 aasta kasutanud süsteemseid konstellatsioone terviseprobleemidega töötamiseks nii individuaalselt kui ka gruppides.

Stephan Hausner on konkurentsitult oma valdkonnas rahvusvaheliselt parim. Ta on ainulaadne oma töömeetodi ja teema käsitluse poolest. Ta on meditsiinilise taustaga inimene, kes on nii palju aastaid olnud tervise teemadele pühendunud, avastamaks seeläbi varjatud hoovuseid haiguste ja sümptomite taga.

Ta on esitlenud oma tööd paljudel rahvusvahelistel konverentsidel ja osalenud koolitajana koolitusprogrammides rohkem kui 45 riigis 5 kontinendil.

Tema kogemus kajastub ka tema raamatus „Isegi kui see maksab mulle elu. Haiguste ja sümptomite konstellatsioonid“ .

Stephan Hausneri veebileht: www.stephan-hausner.de/en

Kellele on töötuba suunatud

Töötuba on põnev kõigile, kes soovivad näha ja kogeda uut vaatenurka tervisele, haigustele ning sümptomitele. Samuti on töötuppa väga oodatud nii tervishoiutöötajad üldiselt, klassikalise-, alternatiiv-või täiendmeditsiinis töötavad inimesed, psühholoogid, terapeudid ja teised nii vaimse kui füüsilise tervise valdkonnas töötavad inimesed.

Mida sellelt töötoalt oodata

Selle kahe päeva jooksul näete, kogete ja õpite, et on ka teisi tõhusaid viise haiguste ja tervise teemade käsitlemiseks.

Stephan aitab tuua nähtavaks varjatud hoovused või dünaamikad, mille juured tavaliselt ulatuvad perekonnasüsteemi. Seda, mis on arusaadav ja mida saab ka näha, saab ka mõista, lõpetada, korrigeerida, eraldada. Selle tulemusena tunneme sügavat rahu, toimuvad positiivsed muutused haiguspildis, kui ka ravimite toimes, mis ootamatult võivad toimima hakata. Meditsiinilise konstellatsiooni tulemusel toimuvad meis muutused, mis lubavad meie kehal ja hingel tervenema hakata.

Konstellatsioon on kolmemõõtmeline protsess, mis suudab muuta põlvkondade kannatusi. Süsteemne meditsiin sai alguse perekonna konstellatsiooni meetodist, mille rajaja on Bert Hellinger. Konstellatsiooni meetodit kasutatakse täna väga paljudes erinevates eluvaldkondades, seal hulgas organisatsioonide nõustamisel, juriidilistes küsimustes, meditsiinis, pereteraapias, pedagoogikas, isiklikus arengus.  Konstellatsiooni meetod sobib lahendamaks hingelisi ja kehalisi haigusi, traumasid, depressiooni, vanemate ja laste vahelisi suhteid, paarisuhte konflikte, sõltuvusi, hirme ja foobiaid, seletamatu halva tunde põhjuseid jm. Samuti saab käsitleda selle meetodiga tööalaseid, majanduslikke, juriidilisi ja eduga seotud teemasid. Konstellatsiooni kaudu tulevad ilmsiks alateadvuses olev, mis mõjutavad meid teadvustamatult: mahasurutud tunded, päritud käitumismustrid, teadvustamata sidemed, varjatud süütunded, hirmud ja foobiad.

Selle meetodi rajaja Bert Hellinger täheldas, et paljud meist võtavad alateadlikult „enda kanda“ perekonnast pärit haigusi, ärevust, depressiooni, viha, süütunnet, üksindust ja alkoholismi, isegi viisi, „kuidas oma perekonda kuuluda“. Konstellatsioonid aitavad meil murda neid hävitavaid mustreid, et elada tervemat, õnnelikumat ja täisväärtuslikumat elu.

NB! Kui sa oled konstellöör või õpid konstellatsioone, siis vaata ka täiendõppe võimalust koos Stephan Hausneriga 30. mail SIIT 

OSALEMISTASU:

  • Registreerumisel ja tasumisel enne 30. juuni 230 EUR
  • Registreerumisel ja tasumisel alates 1. juuli 260 EUR

Kohvipausid kuuluvad hinna sisse. Lõuna ei kuulu hinna sisse. Hind kehtib, kui oled registreerinud ja arve tasunud.

AEG: 6. ja 7. august 2021 (reede ja laupäev) kell 10.00-18.30.

KOHT: Töötuba toimub Tallinnas, Meriton Spa & Conference Hotelli konverentsikeskuses, aadressil Toompuiestee 27

OSALEMINE: Töötoas osalemiseks on vajalik eelregistreerumine, mida saad teha SIIN

TÕLGE: inglis keelest eesti keelde.

TÄIENDAV INFO: Kadri Riisik, tel. +372 52 76 247, kadri@empaat.ee www.empaat.ee

TÜHISTAMINE:

  • Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palume anda sellest kindlasti teada e-posti aadressil kadri@empaat.ee või telefonil +372 52 76 247.
  • Teavitades oma mitteosalemisest vähemalt 15 päeva enne ürituse toimumist, tagastame 100% tasutud maksumusest või tühistame veel tasumata arve.
  • Kui teatate mitteosalemisest 7-14 päeva enne üritust, kuulub tasumisele 50% arvest.
  • Kui olete haigestunud või lähikontaktne, siis tagastame tõendi olemasolul (haiguse korral arsti tõend, lähikontaktse puhul terviseameti tõend) kogu summa, v. a. juhul kui teatate vähem kui 7 päeva ette. Sellisel juhul kuulub tagastamisele kogu summa miinus 50 EUR, mis läheb juba tehtud esmakulutuste katteks;
  • Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.
  • koolituse/töötoa ärajäämisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses või sõlmitakse kokkulepe edasisel koolitusel osalemise kohta;
  • Töötoas ja koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuna ürituste alguseni;

OLUKORRAST RIIGIS

Arvestame maksimaalselt 50% saali täituvusega, et tagada värske õhk ja Vabariigi Valitsue poolt palutud nõuete täitmine vastavalt olukorrale.

Koolituse/töötoa ärajäämisel või edasilükkumisel tagastatakse osalustasu täies ulatuses või sõlmitakse kokkulepe edasisel koolitusel osalemise kohta;

PRIVAATSUS

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks. Kuid kui tegu on isikliku ja privaatse info jagamisega üritusel, nt. isiklik konstellatsiooni töö, siis seda infot me ei jaga ega kasuta.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab https://www.empaat.ee/privaatsustingimused/

Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne üritust.
Küsimuste korral võtke palun ühendust e-posti aadressil: kadri@empaat.ee või helistage +372 52 76 247; www.empaat.ee