Õitsev MTÜ on loodud selleks, et inimesi ja ühiskonda teadvustada ülitundlikkusest ning aidata ülitundlikke läbi koolituste, vastavateemalise kirjanduse levitamise ja muude toetavate ürituste korraldamisega.  

***

_MG_4517
Foto: Hele-Mai Alamaa

Olen üks teie seast, kes kord tundis, et on eksinud. Selleks, et leida üles õige teeots, varises vahepeal kogu minu maailm just nagu ühel päeval kokku.
Aga tegelikult oli see hoopis kõige uue ilusa algus….

Viimased kuus aastat on olnud mu elus väga intensiivsed elu õpingud ja teadmiste omandamine eelkõige just ülitundlikkuse seisukohalt. Teadmine, et ma olen ülitundlik inimene, on toonud minu ellu palju vastuseid ja mõistmist. Teadlikult oma tundlikkuse arendamisel läks mul kõik veelgi tundlikumaks, selgemaks ja helgemaks. See on väljakutse ja suur avastamisrõõm.

Aastate jooksul omandatud teadmised ja kogemused on aidanud mul mõista ja aru saada, kes ma olen ja miks ma nii tunnen. Seetõttu tean ülihästi, mida teie empaadid ja ülitundlikud inimesed tunnete ja mida olete läbi elanud ning mida hakkate tundma. Sellel teekonnal on nii naeru, kõrgelt lendamisi kui ka üllatusi. Kui sa leiad üles iseenda tõe ja julged selle järgi  ka elada, siis on alati päike sind soojendamas. Ma tean, milline jõud on sinu sees ja ootab avastamist ja väljalaskmist. Tee seda ja sa lendad kõrgelt.

Kõige olulisem on usaldada ja kuulata iseennast. Ainukene guru ja õpetaja, keda sa peaksid kuulama, oled sina ise. Ärgake ning olge julged tundma ja välja ütlema oma tõde. Teie sees on metsik tarkus, julgege see vaid sealt üles leida ja seda meiega jagada. Kui sa elad oma südame järgi, siis sa ei eksi mitte kunagi ja liigud alati oma teekonnal kõige õigemal rajal. Ainukene Jumal on sinu sees.

Usu endasse ja ole sina ise!

Sa ei ole kunagi üksi.

Armastusega,

Kadri Riisik

Õitsev MTÜ eestvedaja