Konstellatsioonide töötuba(5)

Enda väestamine. Konstellatsiooni meditatsioon

Luha 1, Tallinn

Kuidas liikuda iseenda poole?
Kuidas saada kontakti oma päris minaga?
Kuidas olla ühenduses meid ümbritsevate energia allikatega ja seeläbi ennast väestada?
Kuidas minna süvalõdvestusse ja lasta lahti kontrollist?

Sellel õhtul viin Sind rännakule, kus Sinu armas hing leiab võimalusi enda väestamiseks. Läbi süvalõdvestuse liigume nende allikate poole.

Me tuleme siia maailma, valime endale vanemad ja selle keskkonna, mis võimaldab meil kasvada. Vahel võib tunduda, et seda kõike on liiga palju, et meil ei ole jõudu sellest kõigest läbi minna. Selle kõige juures on kõige olulisem võtta seda kõike sellisena, nagu see on. Lihtne öelda, aga vahel keerulisem teostada.

Meie vanemad, meie suguvõsa on üks suur allikas meie väestamiseks. Enamasti me ei taha vastu võtta seda, mida oleme oma perekonnas kogenud. Aga sellega lõikame läbi oma ühe väga olulise energia allika. Sellel rännakul me läheme ammutame energiat oma vanematelt ja suguvõsast. Läheme tervendama oma hingehaavasid vanematega seoses, et läbi selle minna päris oma ellu. Vabanedes nendest takistsutest, mis meid vanematega seoses kammitsas hoiavad, saad tõusta lendu ja lennata just sinna, kuhu Sina soovid, oma imelisse erilisse ellu, kerguses ja säras.

Meditatsiooni juhendab Kadri Riisik

Oled oodatud 8. jaanuar kell 18-19.30 Tallinnas Luha 1.

Osalustasu 15 EUR saab tasuda sularahas kohapeal.

Eelnevalt palun registreeruda end siin: http://goo.gl/forms/AdwFdOpNkZ

Lisainfo kadri (@) empaat.ee või 52 762 47

www.empaat.ee